Homolagace pro autoškoly

S rostoucí oblibou vozidel KIA nabízíme k modelům cee'd a cee'd SW homologovanou přestavbu pro autoškoly.

Homologovaná přestavba je prověřena státní zkušebnou TÜV SÜV Auto CZ s.r.o. a schválena Ministerstvem dopravy ČR (osvědčení č. 2898, rozhodnutí č. j. 1396/2009–150–SCH2). Přestavba obsahuje tři pedály instruktora + kryt přídavných pedálů (možnost využít vůz pro soukromé cesty do zahraničí), střední magnetický transparent s nápisem „AUTOŠKOLA“ a přídavné zrcátko instruktora s přísavkou a kloubem.

Vozy cee´d disponují, v základní výbavě, osmi airbagy, posilovačem řízení, výškově stavitelnými sedadly řidiče i spolujezdce, výškově a podélně stavitelným volantem, palubním počítačem, rádiem (mp3, CD, USB 2.0 a AUX audio port) a elektrickým ovládáním předních oken. Nabízí příjemné svezení, pohodlný interiér, dostatek dynamiky i bezpečnosti. O jejich kvalitách svědčí ocenění jako Auto roku 2008, referentský flotilový vůz roku 2008 (2. místo) a 2009 (1. místo), a referentský fleetový vůz roku 2008 (3. místo).

Na vozy se vztahují všechny aktuální slevy, bonusy a jiné akce dle platných ceníků. Navíc je na vyzo cee'd pro autoškoly poskytována fleetová sleva už při odběru jendoho vozu (více o Programu pro velkoodběratele)

Vůz KIA cee'd s homologací pro autoškoly využívá např. KT Autoškola.